אם יש לכם קוד קופון, הקלידו אותו כאן:
אירועים ביום 25/07/2019
25/07/2019
יום ה
10:00
B6 שטן טנגו (חלק א)
סינמטק 2
25/07/2019
יום ה
14:00
A2 בליינד ספוט
סינמטק 1
25/07/2019
יום ה
14:15
B7 ממוסקבה לפטושקי
סינמטק 2
25/07/2019
יום ה
15:30
B8 שטן טנגו (חלק ב)
סינמטק 2
25/07/2019
יום ה
16:30
A3 עוד יבוא היום
סינמטק 1
25/07/2019
יום ה
19:00
A4 ריי וליז
סינמטק 1
25/07/2019
יום ה
19:00
C10 ג'סיקה לנצח
סינמטק 3
25/07/2019
יום ה
19:45
B9 העצירה
סינמטק 2
25/07/2019
יום ה
20:00
J1 פרזיטים
בריכת הסולטן
25/07/2019
יום ה
21:15
C11 פתיון
סינמטק 3
25/07/2019
יום ה
21:30
A5 קוקו-די קוקו-דה
סינמטק 1
אירועים ביום 26/07/2019
26/07/2019
יום ו
10:15
B17 משפחת חצות
סינמטק 2
26/07/2019
יום ו
10:15
C23 האשה השלישית
סינמטק 3
26/07/2019
יום ו
10:30
A12 סיפורו של רחוב ביל
סינמטק 1
26/07/2019
יום ו
10:30
D29 האקדמיה האירופית–תוכנית 1
סינמטק 4
26/07/2019
יום ו
11:00
E32 חיים כפולים
לב סמדר
26/07/2019
יום ו
11:00
F37 אתה לא מכיר אותי
יס פלאנט אולם 2
26/07/2019
יום ו
11:15
G43 מיקי והדב
יס פלאנט אולם 7
26/07/2019
יום ו
12:15
B18 בליינד ספוט
סינמטק 2
26/07/2019
יום ו
12:15
D30 האקדמיה האירופית–תוכנית 2
סינמטק 4
26/07/2019
יום ו
12:30
C24 אש עוד תבוא
סינמטק 3
26/07/2019
יום ו
13:15
A13 טרילוגיה על אהבה - עיניים שלי
סינמטק 1
26/07/2019
יום ו
13:15
F38 אומת הילד היחיד
יס פלאנט אולם 2
26/07/2019
יום ו
13:30
E33 שקיעה
לב סמדר
26/07/2019
יום ו
13:30
G44 היה שלום, ילד שלי
יס פלאנט אולם 7
26/07/2019
יום ו
14:00
D31 האקדמיה האירופית–תוכנית 3
סינמטק 4
26/07/2019
יום ו
14:30
B19 קברים ללא שם
סינמטק 2
26/07/2019
יום ו
14:30
C25 פישטייל
סינמטק 3
26/07/2019
יום ו
15:30
F39 פרידה ראשונה
יס פלאנט אולם 2
26/07/2019
יום ו
16:00
Thinkfast
סינמטק 4
26/07/2019
יום ו
16:15
A14 החיים השקופים של אורודיצ'ה גוז'מאו
סינמטק 1
26/07/2019
יום ו
16:30
C26 המוצא האחרון
סינמטק 3
26/07/2019
יום ו
17:00
E34 ג'וי
לב סמדר
26/07/2019
יום ו
17:15
G45 אחמד הצעיר
יס פלאנט אולם 7
26/07/2019
יום ו
17:30
B20 פתיון
סינמטק 2
26/07/2019
יום ו
17:30
כיתת אמן - מרק מרדר
סינמטק 4
26/07/2019
יום ו
17:45
F40 רק אל תחשוב שאצרח
יס פלאנט אולם 2
26/07/2019
יום ו
19:15
A15 דיוקן של נערה עולה באש
סינמטק 1
26/07/2019
יום ו
19:15
C27 נפילת אימפריית הכסף
סינמטק 3
26/07/2019
יום ו
19:15
G46 ויוריום
יס פלאנט אולם 7
26/07/2019
יום ו
19:30
B21 מלכת הלבבות
סינמטק 2
26/07/2019
יום ו
19:45
E35 ואז רקדנו
לב סמדר
26/07/2019
יום ו
19:45
F41 הנוסע השמיני: מקורות
יס פלאנט אולם 2
26/07/2019
יום ו
21:30
G47 בין מים למים
יס פלאנט אולם 7
26/07/2019
יום ו
22:00
B22 סיביל
סינמטק 2
26/07/2019
יום ו
22:00
F42 נערת זומבי
יס פלאנט אולם 2
26/07/2019
יום ו
22:00
A16 ככה את אוהבת
סינמטק 1
26/07/2019
יום ו
22:15
C28 בואו איך שאתם
סינמטק 3
26/07/2019
יום ו
22:15
E36 מאיה
לב סמדר
אירועים ביום 27/07/2019
27/07/2019
שבת
10:30
A48 השורקים
סינמטק 1
27/07/2019
שבת
10:45
B53 היימאט הוא חלל בזמן
סינמטק 2
27/07/2019
שבת
10:45
C57 האמהות שלנו
סינמטק 3
27/07/2019
שבת
10:45
E63 תן לי חופש
לב סמדר
27/07/2019
שבת
11:00
G73 אגדת הנחש הלבן
יס פלאנט אולם 7
27/07/2019
שבת
11:15
F68 איב סאן לורן: חגיגה
יס פלאנט אולם 2
27/07/2019
שבת
12:45
C58 בכל רגע נתון
סינמטק 3
27/07/2019
שבת
13:00
G74 דייגו מראדונה
יס פלאנט אולם 7
27/07/2019
שבת
13:15
A49 החיים למעלה
סינמטק 1
27/07/2019
שבת
13:15
E64 אידה
לב סמדר
27/07/2019
שבת
13:15
F69 רעידות
יס פלאנט אולם 2
27/07/2019
שבת
15:00
פאנל איטלקי
סינמטק 4
27/07/2019
שבת
15:15
B54 ברלין-ירושלים
סינמטק 2
27/07/2019
שבת
15:45
C59 טרילוגיה על אהבה-עיניים שלי
סינמטק 3
27/07/2019
שבת
15:45
F70 אגם האווזים הפראי
יס פלאנט אולם 2
27/07/2019
שבת
16:00
E65 הלסטון
לב סמדר
27/07/2019
שבת
16:00
G75 הסנוניות של קאבול
יס פלאנט אולם 7
27/07/2019
שבת
16:15
A50 כאב ותהילה
סינמטק 1
27/07/2019
שבת
17:30
B55 מחוץ למערכת
סינמטק 2
27/07/2019
שבת
17:30
D62 אוסקר 2019:קצרים–אנימציה
סינמטק 4
27/07/2019
שבת
18:00
G76 אהבה בלתי צפויה
יס פלאנט אולם 7
27/07/2019
שבת
18:15
F71 מסע ארוך אל תוך הלילה
יס פלאנט אולם 2
27/07/2019
שבת
18:45
C60 להאיר את יוסי
סינמטק 3
27/07/2019
שבת
19:15
E66 בראשית
לב סמדר
27/07/2019
שבת
19:30
A51 קצפת ודובדבנים
סינמטק 1
27/07/2019
שבת
20:30
B56 שקיעה
סינמטק 2
27/07/2019
שבת
21:00
C61 M
סינמטק 3
27/07/2019
שבת
21:00
G77 הזמיר
יס פלאנט אולם 7
27/07/2019
שבת
21:15
F72 גרטה (ניל ג'ורדן)
יס פלאנט אולם 2
27/07/2019
שבת
22:15
A52 עלובי החיים
סינמטק 1
27/07/2019
שבת
22:30
E67 עוד יבוא היום
לב סמדר
אירועים ביום 28/07/2019
28/07/2019
יום א
10:00
B83 ריי וליז
סינמטק 2
28/07/2019
יום א
10:00
C89 אנתולוגיה של עיירת רפאים
סינמטק 3
28/07/2019
יום א
10:00
פרס ברנשטיין
סינמטק 4
28/07/2019
יום א
11:00
A78 מעשיה בשלוש אחיות
סינמטק 1
28/07/2019
יום א
11:00
E97 מאיה
לב סמדר
28/07/2019
יום א
12:00
C90 ישראלים קצרים–תוכנית 1
סינמטק 3
28/07/2019
יום א
12:00
F102 ככה את אוהבת
יס פלאנט אולם 2
28/07/2019
יום א
12:15
B84 היימאט הוא חלל בזמן
סינמטק 2
28/07/2019
יום א
12:15
G107 מה תעשה כשהעולם יעלה בלהבות?
יס פלאנט אולם 7
28/07/2019
יום א
13:15
H112 אהבה בלתי אפשרית
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
28/07/2019
יום א
13:30
A80 האדמה מתחת לרגלייך
סינמטק 1
28/07/2019
יום א
13:30
E98 רוח רפאים טרופית
לב סמדר
28/07/2019
יום א
14:30
C91 ישראלים קצרים–תוכנית 2
סינמטק 3
28/07/2019
יום א
14:30
F103 קצפת ודובדבנים
יס פלאנט אולם 2
28/07/2019
יום א
15:00
D95 אוסקר 2019:קצרים–עלילתי קצר
סינמטק 4
28/07/2019
יום א
15:00
G108 ויוריום
יס פלאנט אולם 7
28/07/2019
יום א
15:45
E99 M
לב סמדר
28/07/2019
יום א
16:00
A79 אאידה
סינמטק 1
28/07/2019
יום א
16:15
H113 לילה קסום אחד
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
28/07/2019
יום א
16:45
B85 אומת הילד היחיד
סינמטק 2
28/07/2019
יום א
17:00
C92 ישראלים קצרים–תוכנית 3
סינמטק 3
28/07/2019
יום א
17:00
F104 עושים גלים: אמנות הסאונד הקולנועי
יס פלאנט אולם 2
28/07/2019
יום א
17:00
פאנל קצרים
סינמטק 4
28/07/2019
יום א
17:15
G109 מותו וחייו של ג'ון פ. דונובן
יס פלאנט אולם 7
28/07/2019
יום א
18:15
A81 בכל רגע נתון
סינמטק 1
28/07/2019
יום א
18:30
B86 המפעל 2019
סינמטק 2
28/07/2019
יום א
18:30
H114 סיפורו של רחוב ביל
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
28/07/2019
יום א
19:00
D96 הלוקיישן: ירושלים
סינמטק 4
28/07/2019
יום א
19:00
E100 החיים למעלה
לב סמדר
28/07/2019
יום א
19:15
F105 אל מטונף
יס פלאנט אולם 2
28/07/2019
יום א
19:30
C93 תשאלו את ד"ר רות
סינמטק 3
28/07/2019
יום א
20:00
G110 האשה השלישית
יס פלאנט אולם 7
28/07/2019
יום א
20:15
B87 החדרנית
סינמטק 2
28/07/2019
יום א
21:00
A82 היום שאחרי לכתי
סינמטק 1
28/07/2019
יום א
21:15
שירי גיבורים מסרביה D600
סינמטק 4
28/07/2019
יום א
21:30
H115 תם אהרון
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
28/07/2019
יום א
21:30
F106 אתה לא מכיר אותי
יס פלאנט אולם 2
28/07/2019
יום א
22:00
E101 מחוץ למערכת
לב סמדר
28/07/2019
יום א
22:15
C94 פאראנו
סינמטק 3
28/07/2019
יום א
22:15
G111 ווקס לוקס
יס פלאנט אולם 7
28/07/2019
יום א
22:30
B88 אניארה
סינמטק 2
אירועים ביום 29/07/2019
29/07/2019
יום ב
10:00
סדנאות אמן ופיצ'ינג
סינמטק 4
29/07/2019
יום ב
10:30
C127 הנותרים
סינמטק 3
29/07/2019
יום ב
11:00
A116 קפיטל במאה ה-21
סינמטק 1
29/07/2019
יום ב
11:00
B121 היום שאחרי לכתי
סינמטק 2
29/07/2019
יום ב
11:00
H148 תשאלו את ד"ר רות
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
29/07/2019
יום ב
11:15
E133 היה שלום ילד שלי
לב סמדר
29/07/2019
יום ב
11:45
G143 שיר ללא שם
יס פלאנט אולם 7
29/07/2019
יום ב
12:00
F138 החדרנית
יס פלאנט אולם 2
29/07/2019
יום ב
12:30
C128 פתיון
סינמטק 3
29/07/2019
יום ב
13:30
A117 חיים כפולים
סינמטק 1
29/07/2019
יום ב
13:30
B122 ג'וי
סינמטק 2
29/07/2019
יום ב
13:45
H149 תן לי חופש
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
29/07/2019
יום ב
14:00
G144 בחסדי האל
יס פלאנט אולם 7
29/07/2019
יום ב
14:15
F139 משפחה מוצפת
יס פלאנט אולם 2
29/07/2019
יום ב
14:30
C129 האור של חיי
סינמטק 3
29/07/2019
יום ב
14:45
E134 מיקי והדב
לב סמדר
29/07/2019
יום ב
16:00
A118 אנתולוגיה של עיירת רפאים
סינמטק 1
29/07/2019
יום ב
16:00
B123 אלמנת הדממה
סינמטק 2
29/07/2019
יום ב
16:15
H150 דייגו מראדונה
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
29/07/2019
יום ב
16:30
F140 בין מים למים
יס פלאנט אולם 2
29/07/2019
יום ב
17:00
E135 שנות התשעים
לב סמדר
29/07/2019
יום ב
17:00
G145 הזמיר
יס פלאנט אולם 7
29/07/2019
יום ב
17:15
C130 לא מוכר
סינמטק 3
29/07/2019
יום ב
18:00
B124 ביבה
סינמטק 2
29/07/2019
יום ב
18:00
D507 נולדתי בירושלים ואני עדיין חי
סינמטק 4
29/07/2019
יום ב
18:30
A119 המתים של יפו
סינמטק 1
29/07/2019
יום ב
19:00
C131 הלסטון
סינמטק 3
29/07/2019
יום ב
19:00
E136 רעידות
לב סמדר
29/07/2019
יום ב
19:00
H151 עלובי החיים
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
29/07/2019
יום ב
19:30
F141 זיוה פוסטק. העורכת מאחורי הסרט שואה
יס פלאנט אולם 2
29/07/2019
יום ב
19:45
G146 לחלום בגדול
יס פלאנט אולם 7
29/07/2019
יום ב
20:00
B125 התחרות לאומנות וידאו בקולנוע ניסיוני
סינמטק 2
29/07/2019
יום ב
20:00
בחזרה לעתיד
גן הבונים
29/07/2019
יום ב
21:30
E137 כאב ותהילה
לב סמדר
29/07/2019
יום ב
21:30
F142 משפחת חצות
יס פלאנט אולם 2
29/07/2019
יום ב
21:30
H152 מלכת הלבבות
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
29/07/2019
יום ב
22:00
B126 גרטה
סינמטק 2
29/07/2019
יום ב
22:00
C132 בראשית
סינמטק 3
29/07/2019
יום ב
22:15
G147 ג'ו הקטן
יס פלאנט אולם 7
אירועים ביום 30/07/2019
30/07/2019
יום ג
10:15
C164 שיר ללא שם
סינמטק 3
30/07/2019
יום ג
11:00
B158 המתים של יפו
סינמטק 2
30/07/2019
יום ג
11:00
H187 השיר של רוז
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
30/07/2019
יום ג
11:30
A153 אגם האווזים הפראי
סינמטק 1
30/07/2019
יום ג
11:45
E172 דפנה
לב סמדר
30/07/2019
יום ג
11:45
G182 מסע ארוך אל תוך הלילה
יס פלאנט אולם 7
30/07/2019
יום ג
12:00
F177 גיהנום עלי אדמות
יס פלאנט אולם 2
30/07/2019
יום ג
12:30
C165 אומת הילד היחיד
סינמטק 3
30/07/2019
יום ג
13:30
H188 הסנוניות של קאבול
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
30/07/2019
יום ג
13:30
B159 ילדי האבדון
סינמטק 2
30/07/2019
יום ג
14:00
A154 האדמה מתחת לרגלייך
סינמטק 1
30/07/2019
יום ג
14:00
E173 פרידה ראשונה
לב סמדר
30/07/2019
יום ג
14:15
F178 נערת זומבי
יס פלאנט אולם 2
30/07/2019
יום ג
14:30
C166 יונק הדבש
סינמטק 3
30/07/2019
יום ג
14:45
G183 הנוסע השמיני
יס פלאנט אולם 7
30/07/2019
יום ג
15:30
B160 מה תעשה כשהעולם יעלה בלהבות?
סינמטק 2
30/07/2019
יום ג
15:30
H189 היה שלום, ילד שלי
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
30/07/2019
יום ג
16:00
E174 דיוקן של נערה עולה באש
לב סמדר
30/07/2019
יום ג
16:30
A155 ואז רקדנו
סינמטק 1
30/07/2019
יום ג
16:30
F179 הנוסע השמיני: מקורות
יס פלאנט אולם 2
30/07/2019
יום ג
17:00
D170 פולין האקספרימנטלית מספר 1
סינמטק 4
30/07/2019
יום ג
17:15
G184 אניארה
יס פלאנט אולם 7
30/07/2019
יום ג
17:30
C167 מתחם חסן ערפה
סינמטק 3
30/07/2019
יום ג
18:00
B161 זיוה פוסטק
סינמטק 2
30/07/2019
יום ג
18:45
E175 השורקים
לב סמדר
30/07/2019
יום ג
18:45
F180 קפיטל במאה ה-21
יס פלאנט אולם 2
30/07/2019
יום ג
19:00
D171 פולין האקספרימנטלית מספר 2
סינמטק 4
30/07/2019
יום ג
19:00
המסיבה של רד בנד!
גן הבונים
30/07/2019
יום ג
19:15
H190 בואו איך שאתם
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
30/07/2019
יום ג
19:30
A156 אלוהי הפסנתר
סינמטק 1
30/07/2019
יום ג
19:30
C168 אחמד הצעיר
סינמטק 3
30/07/2019
יום ג
19:45
G185 בליינד ספוט
יס פלאנט אולם 7
30/07/2019
יום ג
20:30
B162 קומדיה רומנטית
סינמטק 2
30/07/2019
יום ג
21:00
D500 מסעות דוסטויבסקי
סינמטק 4
30/07/2019
יום ג
21:00
F181 מעשיה בשלוש אחיות
יס פלאנט אולם 2
30/07/2019
יום ג
21:30
C169 איש החרב - גבריאל מוקד
סינמטק 3
30/07/2019
יום ג
21:30
E176 לילה קסום אחד
לב סמדר
30/07/2019
יום ג
21:45
H191 כאב ותהילה
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
30/07/2019
יום ג
22:00
A157 נולדתי בירושלים ואני עדיין חי
סינמטק 1
30/07/2019
יום ג
22:00
G186 ג'סיקה לנצח
יס פלאנט אולם 7
30/07/2019
יום ג
22:15
B163 קוקו-די קוקו-דה
סינמטק 2
אירועים ביום 31/07/2019
31/07/2019
יום ד
10:15
B196 מה שהיא אמרה: האמנות של פולין קייל
סינמטק 2
31/07/2019
יום ד
11:00
C202 מלאך המוות
סינמטק 3
31/07/2019
יום ד
11:15
A192 עושים גלים: אמנות הסאונד הקולנועי
סינמטק 1
31/07/2019
יום ד
11:15
E207 האור של חיי
לב סמדר
31/07/2019
יום ד
11:15
H221 מאיה
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
31/07/2019
יום ד
12:00
G216 מה תעשה כשהעולם יעלה בלהבות?
יס פלאנט אולם 7
31/07/2019
יום ד
12:15
B197 אלוהי הפסנתר
סינמטק 2
31/07/2019
יום ד
12:30
F212 קואה קואה והחוצנים
יס פלאנט אולם 2
31/07/2019
יום ד
13:00
C203 גיהנום עלי אדמות
סינמטק 3
31/07/2019
יום ד
13:30
A193 M
סינמטק 1
31/07/2019
יום ד
13:45
H222 מותו וחייו של ג'ון פ. דונובן
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
31/07/2019
יום ד
14:00
E210 ג'סיקה לנצח
לב סמדר
31/07/2019
יום ד
14:30
B198 נולדתי בירושלים ואני עדיין חי
סינמטק 2
31/07/2019
יום ד
14:45
G217 הנוסע השמיני: מקורות
יס פלאנט אולם 7
31/07/2019
יום ד
16:00
A194 יונק הדבש
סינמטק 1
31/07/2019
יום ד
16:15
E209 ארץ החלומות
לב סמדר
31/07/2019
יום ד
16:30
H223 האמהות שלנו
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
31/07/2019
יום ד
16:45
B199 זכרונות והערות על הקרקס
סינמטק 2
31/07/2019
יום ד
16:45
F213 קומדיה רומנטית
יס פלאנט אולם 2
31/07/2019
יום ד
17:00
G218 גרטה
יס פלאנט אולם 7
31/07/2019
יום ד
17:30
C204 100%
סינמטק 3
31/07/2019
יום ד
18:30
H224 פרזיטים
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
31/07/2019
יום ד
18:45
F214 רוח רפאים טרופית
יס פלאנט אולם 2
31/07/2019
יום ד
19:00
A195 ליבר- מן
סינמטק 1
31/07/2019
יום ד
19:00
טונהפארק
גן הבונים
31/07/2019
יום ד
19:00
E208 כמו כולן
לב סמדר
31/07/2019
יום ד
19:15
B200 חופש
סינמטק 2
31/07/2019
יום ד
19:15
G219 שנות התשעים
יס פלאנט אולם 7
31/07/2019
יום ד
20:00
C205 איב סאן לורן: חגיגה
סינמטק 3
31/07/2019
יום ד
21:00
F215 קברים ללא שם
יס פלאנט אולם 2
31/07/2019
יום ד
21:15
E211 סיביל
לב סמדר
31/07/2019
יום ד
21:15
G220 אהבה בלתי אפשרית
יס פלאנט אולם 7
31/07/2019
יום ד
21:15
A601 מאמי
סינמטק 1
31/07/2019
יום ד
21:30
H225 הפרידה
רבקה קראון תיאטרון ירושלים
31/07/2019
יום ד
22:00
B201 החדרנית
סינמטק 2
31/07/2019
יום ד
22:15
C206 מסע ארוך אל תוך הלילה
סינמטק 3